YOGA BLUE ART studio
zaměřeno na jednotlivce

Každý z nás má své vlastní cíle, potřeby a preferovaný čas pro jógu. Proto vám přinášíme individuální lekce jógy, které se stávají klíčem k vašemu osobnímu rozvoji a pohodlí.

Je pravda, že individuální lekce jógy mohou být trochu nákladnější než běžné kurzy jógy, ale stojí za to. Plná pozornost lektora se soustřeďuje jen na vás, což je nepostradatelné, zejména v situacích, kdy se potýkáte s nějakým specifickým zdravotním problémem. Vaše jógová praxe bude plně vaše, přizpůsobená vašim potřebám, a to je nesmírně cenné. Věnujte se józe s individuálními lekcemi a objevte své vlastní jógové já.

Objednání lekce

Pro objednání individuálních lekcí nás kontaktujte. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

 

4 důvody proč zvolit individuální lekci jógy

Čas, který vám vyhovuje

S individuálními lekcemi jógy si můžete sami vybrat čas, který vám nejlépe vyhovuje. Už se nemusíte starat o rozvrhy nebo termíny lekcí. Jógová lekce bude probíhat přesně podle vašeho plánu a životního stylu.

Lekce zcela přizpůsobena vašim přáním a potřebám

Individuální lekce jógy jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám a přáním. Naši zkušení lektoři vyberou ásany a techniky, které vám přinesou maximální prospěch a umožní vám rychlejší pokrok ve vaší jógové praxi. Můžete se zaměřit na konkrétní cíle, jako je zlepšení flexibility, posílení svalů nebo dosažení vnitřního klidu.

Klidný prostor studia nebo vlastní domov

Můžete si vybrat, zda chcete cvičit v našem klidném a příjemném studiu Yoga Blue Art na Vinohradech nebo z pohodlí svého vlastního domova. Vaše jógová praxe tak bude plně přizpůsobena vašim preferencím.

Ideální pro rodiny, přátele

Individuální lekce jógy jsou vhodné pro jednotlivce nebo malé skupiny (1-2 klienti), což je ideální pro rodiny či přátele, kteří chtějí sdílet svou jógovou praxi. Tyto lekce jsou také ideální pro ty, kteří mají zdravotní omezení. Náš lektor vám sestaví lekce, které kompenzují vaše problémy a umožní vám cvičit bez rizika zranění.

Ceník individuálních lekcí

Individuální lekce ve studiu YOGA Blue Art

  • 1 200 Kč/ lekce 60 min. (1-2 klienti)
  • 1 500 Kč/ lekce 90min. (1-2 klienti)

Individuální lekce doma nebo ve firmě

  • 2 000 Kč/ lekce 60 min.
  • 3 000 Kč/ lekce 90min.