YOGA BLUE ART studio
prostor pro vaše eventy

Představujeme vám naše studio, ideální pro workshopy, semináře, cvičení a další aktivity. Naše prostory nabízejí několik zajímavých výhod a jsme přesvědčeni, že budete nadšeni možnostmi, které vám zde nabízíme.

Rezervace pronájmu

Pro rezervaci našeho studia pro váš event nás kontaktujte. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace týkající se cen, dostupnosti a dalších detailů.

Těšíme se, že vám poskytneme prostor, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů a posunout vaše cvičení na vyšší úroveň.

Proč si vybrat studio Yoga Blue Art

Prostorný sál

Naše studio disponuje opravdu velkým zrcadlovým sálem, který lze využít pro rozličné typy eventů. Tento prostor má jedinečnou atmosféru a umožňuje cvičení s komfortem a pohodlím. Navíc ho lze vytopit pro potřeby bikram jógy.

Vybavení

Pro vaše eventy si u nás můžete zapůjčit podložky, bloky a pásky, které pomohou vašim klientům dosáhnout správné pozice a podpořit jejich cvičení. Dále můžeme zapůjčit projektor, takže vaši akci můžete doplnit prezentacemi a ukázkami jako součást vašeho workshopu nebo semináře.

Kapacita

Maximální kapacita našeho sále dosahuje 20 osob, pokud potřebujete pro klienty dostatečný prostor a garantovaný komfort. Kapacita však může být výrazně vyšší v závislosti na typu eventu.

Přístup a lokalita

Studio se nachází v centru Prahy. Vaši klienti se do studia snadno dostanou MHD. A Vinohrady jsou vyhlášené svými restauracemi a kavárnami, kde si mohou vaši klienti odpočinout.

Ceník pronájmu

Sobota nebo neděle: 4 000 Kč/den
Sobota od 11:00 do večera
Neděle od rána do 17:30

Víkend (sobota + neděle): 7 000 Kč
Prodloužený víkend: 8 500 Kč
(od pátku 19:30 do neděle)

Hodinová sazba: 1 000 Kč/hodina
Sobota, neděle a všední dny dopoledne do 16:00