Vítejte v YOGA BLUE ART studiu

Naše jogové studio se nachází v centru Prahy, přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad. Je místem, kde se setkáváme s vášní a láskou k yoze. Od svého zrodu v roce 2015 jsme vytvořili prostor, kde můžete objevovat krásu a prospěch jogové praxe, ať už jste začátečníkem nebo zkušeným jogínem.

V našem úžasném a opravdu velkém zrcadlovém sále se můžete ponořit do svého cvičení bez stresu z nedostatku místa. Naší hlavní prioritou je poskytovat vám maximálně osobní přístup. Každý z našich klientů je pro nás důležitý, a proto se snažíme vytvořit prostředí podporující váš růst a rozvoj dovedností v rámci všech stylů jogových lekcí.

Místo, kde můžete propojit tělo, mysl a duši prostřednictvím jogového cvičení.
Přijďte a objevte krásu a sílu, kterou vám jogová praxe může přinést.

6 důvodů, proč si vybrat studio Yoga Blue Art

Prostorný sál

V našem zrcadlovém sále máte dostatek prostoru pro cvičení a správné provedení ásan.

Různé teploty v sále

Intenzivní a očistná zkušenost v horkém sále (hot yoga – 37 °C).  Anebo lekce lekce v klasickém sále v příjemné pokojové teplotě.

Osobní pozornost a podpora

Každý klient je pro nás důležitý. Vítáme každého bez ohledu na jeho zkušenosti. Jsme otevření novým přístupům, nápadům a lidem.

Zkušení lektoři

Naši odborní lektoři vás vedou k lepším výsledkům.

Rozmanitost lekcí

Nabízíme různé styly jógy pro každou úroveň. Rozvíjíme se a inovujeme naše lekce a služby, abychom přinášeli nové zážitky našim klientům.

Komunita

Podporujeme společenství a sdílení mezi našimi klienty. Věříme, že společné sdílení radosti z jogové praxe nás posiluje a spojuje.

Naše mise

Naše mise

Vytvářet prostor, kde každý může rozvíjet svůj potenciál prostřednictvím kvalitních lekcí jógy a individuální péče.

Naše vize

Naše vize

Být místem, kde se budete cítit inspirováni a podporováni k pravidelné jogové praxi, spojující tělo, mysl a duši.

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Inspirace, důslednost, respekt k individuálním potřebám, radost a kvalita služeb jsou základem naší identity a vašeho rozvoje.