Julie Anna

Jsem Julie Anna, a joga je mým velkým průvodcem a učitelem. Miluji tu paralelu mezi podložkou a každodenním životem. To, když se v bezpečí jogamatky zvnitřníme, naladíme sami na sebe a skutečně se zaposloucháme. Objevujeme své já, své návyky. Prozkoumáváme se a rozhodujeme, co nám slouží a neslouží. A pak jdeme ven a stále praktikujeme. Aplikujeme to, co jsme se naučili na podložce a transformujeme život den za dnem, s každým nádechem a výdechem.

Ve společné praxi můžete čekat jemné společné naladění se, napojení se na dech. S následným rozvinutím do flow, s delší výdrží v pozicích. Flow dynamičtějšího rázu, kdy ásany upravíme tak, aby odpovídaly vašim potřebám a tomu, co vás baví. S pozorností k dechu si vyčistili mysl. Vše je směřováno do závěrečného uvolnění v shavasaně. Do pozice mrtvoly, kdy je tělo naprosto uvolněné a pasivní. Svým významem jde ale o pozici aktivní, pozici přerodu začátku a konce.

Věřím, že joga je pro každého. Může mít tisíce tváří a podob, jen najít tu svou. Doražte okouknout zda-li je to, co vám sedí.