Sabina

Jsem Sabina – matka tří dětí, vášnivá instruktorka jógy a zakladatelka úspěšného jógového studia YOGA BLUE ART v srdci Prahy. Moje cesta směrem k duševní a fyzické harmonii začala studiem herectví a tance, které mi otevřely dveře do světa jógy.

Jóga je pro mě jako dýchání – nepostradatelná součást mého života. Je to cesta, která mě provází každým dnem a umožňuje mi objevovat nové úrovně síly a harmonie.

Mým životním posláním je spojit umělecké vize s duchovním rozvojem a tělesnou vitalitou. S odhodláním jsem v roce 2015 založila YOGA BLUE ART, místo, kde se setkávají lidé všech úrovní, aby prozkoumali hloubku jógy a své vlastního já.

Moje hodiny jógy jsou otevřené všem, bez ohledu na zkušenosti nebo kondici. Každá lekce je jedinečná – spojením pohybu, dechu a meditace vytváříme prostor pro zklidnění myslí a posílení těla. Moje lekce jsou plné podpory, radosti a motivace, abyste mohli objevovat své potenciální hranice a posunovat se směrem k většímu sebepoznání.

Kromě jógy mě nesmírně povzbuzuje slunečný den, energičtí lidé kolem mě. Když je čas se uvolnit, najdete mě na tanečním parketu. Miluji kulturu a umění ve všech jejích formách. Obrazy, divadlo, hudba jsou pro mě inspirací a způsobem, jak se vyjádřit a prožívat svět kolem sebe. Nebojím se ani vyrazit na jachtu a nechat se unášet větrem po vlnách.

Pokud hledáte lektorku jógy, která vám pomůže objevit krásu a sílu jógy, ať už jste začátečník nebo pokročilý, jsem tu pro vás. Přijďte si společně zacvičit a objevit krásu života skrze pohyb a zklidnění. Těším se, až se seznámíme a budeme společně tvořit naší cestu k lepšímu já.